Ja

Urodziłem się w przedostatni dzień grudnia 1985 r. Przyszedłem na świat we Wrześni i do dziś pozostaję małomiasteczkowo-wiejskim chłopcem ze stałym miejscem zameldowania na — niedaleko od owego historycznego miasta położonej — wsi.

Kształciłem się zgodnie z wymogami współczesności (pierwsze studia skończyłem, drugich już nie…) równocześnie szlifując swoje talenty dziennikarsko-redaktorskie w różnych miejscach ku temu przeznaczonych. Na początku interesowały mnie edukacja i kultura, potem coraz częściej polityka. Fascynowały mnie też zawsze wywiady, których zdążyłem przeprowadzić już sporo, a które sukcesywnie postaram się również zbierać na tej stronie.

Dziś trudnię się różnymi rzeczami, od PR-u, przez marketing aż po tworzenie, redagowanie i publikowanie wszelakich form piśmienniczych. Prowadzę kilkanaście portali interenetowych, publikuję w różnych pismach drukowanych, czasem zdarza mi się również komentować pewne sprawy w radiu bądź telewizji.

Jestem członkiem Rady Fundacji Jerzego Turowicza, która w swoim dorobku ma organizację obchodów setnej rocznicy urodzin Redaktora, a także przyznaje co roku nagrodę im. Jerzego Turowicza. Od kilku lat działam też w Klubach „Tygodnika Powszechnego” – założyłem poznański klub, redaguję klubowy portal KlubTygodnika.pl, a od stycznia 2013 r. jestem Koordynatorem Generalnym Klubów.

Od niedawna należę także do grona organizatorów Zjazdów Gnieźnieńskich, w którym odpowiadam za pracę Komisji Rekrutacyjnej.

Gdy ktoś pyta mnie o hobby zwykle odpowiadam: sport, muzyka, Kraków, góry, cisza. Zainteresowanie poezją i kobietami w tej liście pomijam, gdyż jest ono nader oczywiste.